Hard Island 2016

FB-event_hardtripy

Hard Island 2016

Zrce Beach, wyspa Pag, Chorwacja
4-9.07.2016

LINE UP

Słońce, plaża, piasek… a w tle dźwięki Hardstyle’u i Hardcore’u. Tak właśnie wygląda 7-dniowa przygoda na Hard Island w Chorwacji. Cały festiwal odbywa się na plaży umożliwiającej kąpiel w krystalicznie czystej wodzie Morza Adriatyckiego oraz położonej między dwoma pięknymi górskimi szczytami. W ciągu dnia wszyscy mogą wylegiwać się na plaży, rave’ować w basenie, imprezować podczas rejsu na statku pirackim czy wypić drinka z występującymi artystami. W nocy oczywiście nie zabraknie imprez klubowych oraz innych atrakcji. Hard Island to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów na spędzenie wakacji, szczególnie dla fanów mocniejszych brzmień. Dlatego też HardTripów nie może tam zabraknąć.

Plan wyjazdu

Wyjazd wyrusza wieczorem 3.07.2016 spod Spodka w Katowicach. Dokładna godzina zbiórki zostanie podana w późniejszym terminie.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Na miejsce dojedziemy dzień przed otwarciem samego festiwalu tak, aby przed rozpoczęciem zabawy zdążyć się rozpakować, odpocząć po podróży i zwiedzić wszystkie atrakcje oferowane przez chorwacką wyspę Pag. Następnie czeka nas wtorkowe pre-party, dwa dni intensywnego imprezowania oraz piątkowy after i zabawa podczas rejsu statkiem. W drogę powrotną wyruszamy 9 lipca.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Płatności

Cena wyjazdu: 1249 zł

Cena obejmuje:
– przejazd w dwie strony
– bilet na cztery dni festiwalu (cały pobyt na wyspie trwa 7 dni)
– zakwaterowanie w prywatnych apartamentach specjalnie dla uczestników naszego wyjazdu

Uwaga: bilet wstępu na wybrane Boatparty jest opcjonalny, a jego koszt to dodatkowe 120 zł doliczone do pierwszej raty. Do wyboru jest Dirty Workz Sunset Cruise (wyprzedane) oraz Hardcore Italia Pirate Cruise. Line up obu imprez można znaleźć na stronie festiwalu.

Możliwość płatności ratalnej:

  • I rata: 349 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • II rata: 300zł – najpóźniej do 17.04.2016
  • III rata: 300 zł – najpóźniej do 17.05.2016
  • IV rata: 300 zł – najpóźniej do 17.06.2016
    Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie I raty – wystarczy przesłanie potwierdzenia przelewu. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. Istnieje też możliwość płatności całej należności od razu.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. W przypadku chęci wykupienia wybranej imprezy na statku prosimy zaznaczyć to w komentarzu.
W odpowiedzi zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca z danymi do przelewów.

Dodatkowe informacje organizacyjne roześlemy mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie jakichkolwiek pytań zawsze służymy pomocą.

Oficjalne wydarzenie na Facebooku