Decibel Outdoor 2018

Decibel Outdoor 2018 1

Decibel Outdoor Festival 2018

Beekse Bergen, Holandia
17-19.08.2018

Ponad 50 tysięcy osób, 15 scen, 3 dni, 250+ artystów, 17. edycja (starszy o rok od Defqonu), 2 główne sceny i 2 endshow – to właśnie Decibel, czyli pod względem rozmachu drugi hardstyle’owy festiwal na świecie, a dla wielu osób pierwszy pod względem klimatu.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice i Wrocław

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 16.08.2018 o godzinie 20:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 16.08.2018 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend, więc uczestniczymy też w piątkowym pre-party i sobotnim afterze.. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (20.08.2018).

This slideshow requires JavaScript.

Płatności

Cena:

980 zł – zgłoszenie i wpłata zaliczki do 14.04.2018 lub jednorazowa wpłata całej kwoty od razu po zgłoszeniu w dowolnym terminie

1030 zł – zgłoszenie i wpłata po 14.04.2018

W skład wyjazdu wchodzi:

– bilet na trzy dni festiwalu
– przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
– miejsce na polu namiotowym

Dodatkowo każdy uczestnik dostanie od nas zestaw dodatków.

Możliwość płatności ratalnej:

Dla osób zgłoszonych i opłacających zaliczkę przed 14.04.2018:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 580 zł – najpóźniej do 13.05.2018
  • II rata: 300 zł – najpóźniej do 13.07.2018

Dla osób zgłoszonych i opłacających zaliczkę po 14.04.2018:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 580 zł – najpóźniej do 13.05.2018
  • II rata: 350 zł – najpóźniej do 13.07.2018

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za 100 EUR.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Nie, już wydrukowane bilety rozdajemy w autokarach, więc nie musicie się nimi przejmować.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika, bo stanowi on swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomoże on w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku