Decibel Outdoor 2022

Wydarzenie
Decibel Outdoor Festival 2022

Lokalizacja
Beekse Bergen, Holandia

Data
19-21.08.2022

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Ponad 50 tysięcy osób, 15 scen, 3 dni, 250+ artystów, 19. edycja (starszy o rok od Defqonu), 2 główne sceny i 2 endshow – to właśnie Decibel, czyli pod względem rozmachu drugi hardstyle’owy i hardcore’owy festiwal na świecie, a dla wielu osób pierwszy pod względem klimatu. Co najlepsze, w tym roku teren festiwalowy ponownie będzie otwarty przez wszystkie dni.

Cena
1249 zł

W jej skład wchodzi:

– bilet na trzy dni festiwalu
– przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
– miejsce na polu namiotowym
– Ubezpieczenie NNW

Uwaga: Ze względu na niepewną sytuację, na początek zbieramy tylko po 250 zł depozytu, które gwarantują bilet i miejsce w wyjeździe. Resztę pieniędzy można wpłacić gdy wydarzenie zostanie potwierdzone. Jeśli zaś zostanie odwołane/przełożone lub nie będzie można swobodnie przekraczać granicy, uczestnicy otrzymają zwrot pieniędzy albo będą mogli pozostawić wpłatę na poczet najbliższej edycji/innego wyjazdu.

Plan wyjazdu:

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 18.08.2022 o godzinie 20:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 18.08.2022 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

Camping jest otwierany w piątek o 13, ale w praktyce zdarza się, że następuje to wcześniej. Dlatego my też będziemy na miejscu szybciej tak, aby wszyscy mogli zająć jak najlepsze miejsca.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (22.08.2022).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 250 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 700 zł – najpóźniej do 30.06.2022
  • II rata: 299 zł – najpóźniej do 31.07.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 120 EUR lub tańszej, jednorazowej wersji z kartonu.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tak, około tydzień przed wyjazdem otrzymacie od nas instrukcję personalizacji i pobrania biletów.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał “Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomogą one w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku