Decibel Outdoor 2022

Wydarzenie
Decibel Outdoor Festival 2022

Lokalizacja
Beekse Bergen, Holandia

Data
19-21.08.2022

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Ponad 50 tysięcy osób, 15 scen, 3 dni, 250+ artystów, 19. edycja (starszy o rok od Defqonu), 2 główne sceny i 2 endshow – to właśnie Decibel, czyli pod względem rozmachu drugi hardstyle’owy i hardcore’owy festiwal na świecie, a dla wielu osób pierwszy pod względem klimatu. Co najlepsze, w tym roku teren festiwalowy ponownie będzie otwarty przez wszystkie dni.

Cena
1249 zł

W jej skład wchodzi:

– bilet na trzy dni festiwalu
– przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
– miejsce na polu namiotowym
– Ubezpieczenie NNW

Uwaga: Ze względu na niepewną sytuację, na początek zbieramy tylko po 250 zł depozytu, które gwarantują bilet i miejsce w wyjeździe. Resztę pieniędzy można wpłacić gdy wydarzenie zostanie potwierdzone. Jeśli zaś zostanie odwołane/przełożone lub nie będzie można swobodnie przekraczać granicy, uczestnicy otrzymają zwrot pieniędzy albo będą mogli pozostawić wpłatę na poczet najbliższej edycji/innego wyjazdu.

Plan wyjazdu:

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 18.08.2022 o godzinie 20:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 18.08.2022 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

Camping jest otwierany w piątek o 13, ale w praktyce zdarza się, że następuje to wcześniej. Dlatego my też będziemy na miejscu szybciej tak, aby wszyscy mogli zająć jak najlepsze miejsca.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (22.08.2022).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 250 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 700 zł – najpóźniej do 30.06.2022
  • II rata: 299 zł – najpóźniej do 31.07.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 120 EUR lub tańszej, jednorazowej wersji z kartonu.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tak, około tydzień przed wyjazdem otrzymacie od nas instrukcję personalizacji i pobrania biletów.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał “Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomogą one w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.