Decibel Outdoor 2023

Wydarzenie
Decibel Outdoor 2023

Lokalizacja
Beekse Bergen, Hilvarenbeek (NL)

Data
18-20.08.2023

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Ponad 50 tysięcy osób, 30 scen, 3 dni, 300+ artystów, 20. edycja, 2 główne sceny grające do 1:00 w nocy i łącznie 4 endshow – to właśnie Decibel, czyli pod względem rozmachu drugi hardstyle’owy festiwal na świecie, a dla wielu osób pierwszy pod względem klimatu. Teren festiwalowy będzie otwarty przez wszystkie 3 dni, a w tym roku dodatkowo piątkowa impreza została wydłużona o 3 godziny. Do tego legendarny camping, który nigdy nie śpi!

Cena
1499 zł

W jej skład wchodzi:

  • bilet na trzy dni festiwalu
  • przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • zestaw bonusów

Plan wyjazdu:

  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 17.08.2023 o godzinie 17:00. Link do mapki
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 17.08.2023 o godzinie 20:00.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski. Na miejsce dojedziemy przed otwarciem campingu żebyśmy mogli zająć na nim najlepsze miejsca. W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy po południu w poniedziałek.

Możliwość płatności ratalnej

0 rata: 250 zł – warunek dopisania do listy uczestników
I rata: 870 zł – najpóźniej do 13.05.2023
II rata: 379 zł – najpóźniej do 15.08.2023

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 150 EUR.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tak, około tydzień przed wyjazdem otrzymacie od nas instrukcję personalizacji i pobrania biletów.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali i zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.