Decibel Outdoor 2019

Decibel Outdoor 2019 1

Decibel Outdoor Festival 2019

Beekse Bergen, Holandia
16-19.08.2019

Ponad 50 tysięcy osób, 15 scen, 3 dni, 250+ artystów, 18. edycja (starszy o rok od Defqonu), 2 główne sceny i 2 endshow – to właśnie Decibel, czyli pod względem rozmachu drugi hardstyle’owy festiwal na świecie, a dla wielu osób pierwszy pod względem klimatu. Co najlepsze, w tym roku teren festiwalowy będzie otwarty przez wszystkie dni.

 

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice i Wrocław

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 15.08.2019 o godzinie 20:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 15.08.2019 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

Camping jest otwierany w piątek o 13, ale w praktyce zdarza się, że następuje to wcześniej, dlatego my też będziemy na miejscu szybciej tak, aby wszyscy mogli zająć jak najlepsze miejsca. Autokar zatrzyma się na specjalnym parkingu dla nich przeznaczonym, który jest zaraz koło wejścia na pole namiotowe. Dzięki temu nie trzeba nosić bagaży z dalekiego parkingu.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (19.08.2019).

This slideshow requires JavaScript.

Płatności

Cena:

1149 zł – zgłoszenie i wpłata zaliczki do 14.04.2019 lub jednorazowa wpłata całej kwoty od razu po zgłoszeniu w dowolnym terminie

1249 zł – zgłoszenie i wpłata po 14.04.2019

W skład wyjazdu wchodzi:

– bilet na trzy dni festiwalu
– przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
– miejsce na polu namiotowym

Dodatkowo każdy uczestnik dostanie od nas zestaw bonusów.

Możliwość płatności ratalnej:

Dla osób zgłoszonych i opłacających zaliczkę przed 14.04.2019:

  • 0 rata: 200 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 620 zł – najpóźniej do 13.05.2019
  • II rata: 329 zł – najpóźniej do 13.07.2019

Dla osób zgłoszonych i opłacających zaliczkę po 14.04.2019:

  • 0 rata: 200 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 620 zł – najpóźniej do 13.05.2019
  • II rata: 429 zł – najpóźniej do 13.07.2019

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 120 EUR lub tańszej, jednorazowej wersji z kartonu.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Nie, już wydrukowane bilety rozdamy Wam w autokarze, więc nie musicie się nimi przejmować.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika, bo stanowi on swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomoże on w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku

Przesyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HardTripy z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji usług na zasadach określonych w Regulaminie. Wyrażona zgoda ma charakter dobrowolny i może zostać odwołana w każdym czasie.