Devastator Hall 2021

Wydarzenie
Devastator Hall 2021

Lokalizacja
Malá sportovní hala, Praga

Data
17.09.2021 20:00 - 06:00

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Devastator Hall to impreza odbywająca się w czeskiej Pradze, która łączy ze sobą Hardstyle i Hardcore, a za jej organizację odpowiada agencja odpowiedzialna również za Imagination Festival. Na miejscu możecie liczyć na niepowtarzalną atmosferę, industrialny klimat oraz tanie czeskie piwo ;). Ze względu na bliskie położenie cały wyjazd kosztuje jedynie 350 zł, a trasa trwa około 6 godzin – idealnie na wspólny bifor.

Cena
350 zł

Wstęp od 16 lat.

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 17.09.2021 o godzinie 13:45. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Przyjazd bezpośrednio przed imprezą. W drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy około południa 18.09.2021.

Dopisanie do listy tylko po wpłacie całej kwoty. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.