Dominator 2023

Wydarzenie
Dominator 2023

Lokalizacja
E3 Strand, Eersel (NL)

Data
14-15.07.2023

Trasa
Kraków, Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Dominator to największy na świecie hardcore’owy festiwal, który co roku przyciąga aż 55 tysięcy odwiedzających, a na 8 scenach można usłyszeć około 150 artystów! W dodatku od zeszłego roku zyskał pole namiotowe i piątkowe pre-party oraz afterparty, co pozwoli nam się bawić przez cały weekend. Tak duży rozmach sprawia, że fani każdej odmiany Hardcore’u i najmocniejszego Rawu na pewno znajdą tam coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że co roku jeździmy tam z największą polską ekipą. Więcej o festiwalu w szerszym opisie.

Cena
1230 zł 1199 zł

UWAGA: W tym roku Dominator bardzo promuje swoich zagranicznych partnerów i w międzyczasie specjalnie dla nich obniżył cenę biletów o 5 EUR, dzięki czemu mogliśmy zmniejszyć całkowity koszt wyjazdu.

W jej skład wchodzi:
➡ Bilet na Dominator 2023 wraz z campingiem
➡ Przejazd w dwie strony imprezowym autobusem
➡ Ubezpieczenie NNW
➡ Zestaw bonusów

Plan wyjazdu:

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. Zbiórka 13.07.2023 o godzinie 14:45.
  • Katowice: Spodek, parking od strony al. Korfantego. Zbiórka 13.07.2023 o godzinie 16:30.
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 13.07.2023 o godzinie 19:30.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Przed przyjazdem jest przewidziany postój w supermarkecie. W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu sobotniej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielne popołudnie (16.07.2023).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 250 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 630 zł – najpóźniej do 13.05.2023
  • II rata: 319 zł – najpóźniej do 31.06.2023

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.