Dominator 2022

Wydarzenie
Dominator 2022

Lokalizacja
E3 Strand, Eersel (NL)

Data
15-16.07.2022 11:00 – 23:00

Trasa
Warszawa, Łódź, Poznań

Opis wyjazdu

Dominator to największy na świecie hardcore’owy festiwal, który co roku przyciąga aż 55 tysięcy odwiedzających, a na 8 scenach można usłyszeć ponad 100 artystów! W dodatku od tej edycji zyskał on pole namiotowe i piątkowe pre-party, co pozwoli nam bawić się przez cały weekend. Tak duży rozmach sprawia, że fani każdej odmiany Hardcore’u i najmocniejszego Rawu na pewno znajdą tam coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że co roku jeździmy tam z największą polską ekipą.

Cena
960 zł

W jej skład wchodzi:
➡ Bilet na Dominator 2022 wraz z campingiem
➡ Przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
➡ Ubezpieczenie NNW
➡ Zestaw bonusów

Plan wyjazdu:

Wyjazd z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 14.07.2022 o 18.35. Link do mapki

Przejazd przez Poznań.
Zbiórka w Poznaniu na Dworcu Letnim o godzinie 23:15 dnia 14.07.2022. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu sobotniej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielne popołudnie (17.07.2022).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 220 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 480 zł – najpóźniej do 13.05.2022
  • II rata: 260 zł – najpóźniej do 31.06.2022

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.