Dominator 2022

Wydarzenie
Dominator 2022

Lokalizacja
E3 Strand, Eersel (NL)

Data
15-16.07.2022 11:00 – 23:00

Trasa
Warszawa, Łódź, Poznań

Opis wyjazdu

Dominator to największy na świecie hardcore’owy festiwal, który co roku przyciąga aż 55 tysięcy odwiedzających, a na 8 scenach można usłyszeć ponad 100 artystów! W dodatku od tej edycji zyskał on pole namiotowe i piątkowe pre-party, co pozwoli nam bawić się przez cały weekend. Tak duży rozmach sprawia, że fani każdej odmiany Hardcore’u i najmocniejszego Rawu na pewno znajdą tam coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że co roku jeździmy tam z największą polską ekipą.

Cena
960 zł

W jej skład wchodzi:
➡ Bilet na Dominator 2022 wraz z campingiem
➡ Przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
➡ Ubezpieczenie NNW
➡ Zestaw bonusów

Plan wyjazdu:

Wyjazd z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 14.07.2022 o 18.35. Link do mapki

Przejazd przez Poznań.
Zbiórka w Poznaniu na Dworcu Letnim o godzinie 23:15 dnia 14.07.2022. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu sobotniej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielne popołudnie (17.07.2022).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 220 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 480 zł – najpóźniej do 13.05.2022
  • II rata: 260 zł – najpóźniej do 31.06.2022

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku