Dropzone 2023

Wydarzenie
Dropzone 2023

Lokalizacja
Zrce Beach, wyspa Pag, Chorwacja

Data
3-6.07.2023 (pobyt w Chorwacji 1-8.07.2023)

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Wyjazd na Dropzone jest inny niż pozostałe. To tylko od Was zależy, jak spędzicie czas w Chorwacji. Możecie całodobowo imprezować na terenie festiwalu, pobliskich klubach lub swoich apartamentach. Równie dobrze w wolnych chwilach możecie wylegiwać się na plaży, patrzeć na błękitną wodę, górskie szczyty i korzystać z 30-stopniowej temperatury (w lato rzadko tam pada i nawet w nocy jest ponad 20 stopni). Nie jesteście ograniczeni terenem festiwalu. Jeżeli tylko zechcecie, równie dobrze możecie wypożyczyć skuter (wodny też) i objechać nim całą Novalję. Wyspa Pag to miejsce, w którym skutecznie odetniecie się od zwykłego życia, a przy okazji otoczycie naszą ulubioną muzyką. To miejsce, w którym nie da się nudzić, bo atrakcji jest tyle, że niewiele osób dałoby radę zaliczyć je wszystkie. Narty wodne, skok na bungee czy wypożyczenie łódki i wycieczka na pobliskie, bezludne wyspy? Żaden problem! Dropzone to również doskonała okazja by poznać nowych ludzi, z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. W końcu wszystkich uczestników naszego wyjazdu łączy wspólna pasja.

Cena
2499 zł

W jej skład wchodzi:

 • przejazd w dwie strony
 • bilet standard na Dropzone 2023
 • prom na wyspę Pag
 • prywatne apartamenty dla uczestników naszego wyjazdu
 • podstawowe ubezpieczenie
 • podatek turystyczny
 • koszulka i zestaw bonusów

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony al. Korfantego. Zbiórka 30.06.2023 o 22:00.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Na samą wyspę Pag dopłyniemy promem po południu 1.07.2023. W apartamentach meldujemy się dwa dni przed otwarciem samego festiwalu tak, aby przed rozpoczęciem zabawy zdążyć się powylegiwać na plaży i zapoznać z wyspą oraz wszystkimi uczestnikami. Następnie czeka nas klubowe pre-party, trzy dni imprezowania, after Dropzone oraz kolejne dwa dni na odpoczynek i inne aktywności. Wymeldowanie z apartamentów rano 8.07.2023, czas wolny w Zagrzebiu lub Parku Narodowym Jezior Plitwickich i powrót do Polski. Z powrotem do Katowic dojedziemy rano w niedzielę 9.07.2023.

Gdyby jeszcze było mało atrakcji, niezależnie od głównego festiwalu organizowane są Boat Party, czyli słynne imprezy na statku. Podczas nich wypływamy w morze na około 4 godziny, a to wszystko przy akompaniamencie dobrze nam znanych artystów. Zdecydowanie polecamy się wybrać, bo to naprawdę niesamowite przeżycie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, wystarczy spojrzeć na filmiki i zdjęcia z zeszłorocznej edycji Dropzone. Póki co ogłoszono Gearbox Boat Party i Dropzone Cruise, ale bliżej festiwalu na pewno pojawią się kolejne pozycje. Chęć dokupienia łódki należy zaznaczyć w komentarzu do zgłoszenia, a koszt pojedynczego biletu to dodatkowe 230 zł. Lepiej się pospieszyć, gdyż poszczególne imprezy na statku szybko zostają wyprzedane.

APARTAMENTY: Nasze apartamenty znajdują się w Novalji, kilkaset metrów od morza. Mieszczą grupy 2-6 osobowe i są podzielone na dwuosobowe sypialnie z pojedynczymi lub podwójnymi łóżkami. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, łazienka, lodówka, taras i aneks kuchenny, więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków.

Możliwość płatności ratalnej:

 • 0 rata: 499 zł – warunek dopisania do listy uczestników
 • I rata: 1000 zł – najpóźniej do 12.04.2023
 • II rata: 500 zł – najpóźniej do 12.05.2023
 • III rata: 500 zł – najpóźniej do 12.06.2023

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Opłaty dodatkowe:

 • kaucja zwrotna przy wymeldowaniu z apartamentu: 50 EUR
 • bilet do Parku Narodowym Jezior Plitwickich: ~40 EUR (dla chętnych)
 • Boat party: 230 zł (dla chętnych)

 

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzy dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.