Dropzone 2023

Wydarzenie
Dropzone 2023

Lokalizacja
Zrce Beach, wyspa Pag, Chorwacja

Data
3-6.07.2023 (pobyt w Chorwacji 1-8.07.2023)

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Wyjazd na Dropzone jest inny niż pozostałe. To tylko od Was zależy, jak spędzicie czas w Chorwacji. Możecie całodobowo imprezować na terenie festiwalu, pobliskich klubach lub swoich apartamentach. Równie dobrze w wolnych chwilach możecie wylegiwać się na plaży, patrzeć na błękitną wodę, górskie szczyty i korzystać z 30-stopniowej temperatury (w lato rzadko tam pada i nawet w nocy jest ponad 20 stopni). Nie jesteście ograniczeni terenem festiwalu. Jeżeli tylko zechcecie, równie dobrze możecie wypożyczyć skuter (wodny też) i objechać nim całą Novalję. Wyspa Pag to miejsce, w którym skutecznie odetniecie się od zwykłego życia, a przy okazji otoczycie naszą ulubioną muzyką. To miejsce, w którym nie da się nudzić, bo atrakcji jest tyle, że niewiele osób dałoby radę zaliczyć je wszystkie. Narty wodne, skok na bungee czy wypożyczenie łódki i wycieczka na pobliskie, bezludne wyspy? Żaden problem! Dropzone to również doskonała okazja by poznać nowych ludzi, z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. W końcu wszystkich uczestników naszego wyjazdu łączy wspólna pasja.

Cena
2499 zł

W jej skład wchodzi:

 • przejazd w dwie strony
 • bilet standard na Dropzone 2023
 • prom na wyspę Pag
 • prywatne apartamenty dla uczestników naszego wyjazdu
 • podstawowe ubezpieczenie
 • podatek turystyczny
 • koszulka i zestaw bonusów

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony al. Korfantego. Zbiórka 30.06.2023 o 22:00.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Na samą wyspę Pag dopłyniemy promem po południu 1.07.2023. W apartamentach meldujemy się dwa dni przed otwarciem samego festiwalu tak, aby przed rozpoczęciem zabawy zdążyć się powylegiwać na plaży i zapoznać z wyspą oraz wszystkimi uczestnikami. Następnie czeka nas klubowe pre-party, trzy dni imprezowania, after Dropzone oraz kolejne dwa dni na odpoczynek i inne aktywności. Wymeldowanie z apartamentów rano 8.07.2023, czas wolny w Zagrzebiu lub Parku Narodowym Jezior Plitwickich i powrót do Polski. Z powrotem do Katowic dojedziemy rano w niedzielę 9.07.2023.

Gdyby jeszcze było mało atrakcji, niezależnie od głównego festiwalu organizowane są Boat Party, czyli słynne imprezy na statku. Podczas nich wypływamy w morze na około 4 godziny, a to wszystko przy akompaniamencie dobrze nam znanych artystów. Zdecydowanie polecamy się wybrać, bo to naprawdę niesamowite przeżycie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, wystarczy spojrzeć na filmiki i zdjęcia z zeszłorocznej edycji Dropzone. Póki co ogłoszono Gearbox Boat Party i Dropzone Cruise, ale bliżej festiwalu na pewno pojawią się kolejne pozycje. Chęć dokupienia łódki należy zaznaczyć w komentarzu do zgłoszenia, a koszt pojedynczego biletu to dodatkowe 230 zł. Lepiej się pospieszyć, gdyż poszczególne imprezy na statku szybko zostają wyprzedane.

APARTAMENTY: Nasze apartamenty znajdują się w Novalji, kilkaset metrów od morza. Mieszczą grupy 2-6 osobowe i są podzielone na dwuosobowe sypialnie z pojedynczymi lub podwójnymi łóżkami. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, łazienka, lodówka, taras i aneks kuchenny, więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków.

Możliwość płatności ratalnej:

 • 0 rata: 499 zł – warunek dopisania do listy uczestników
 • I rata: 1000 zł – najpóźniej do 12.04.2023
 • II rata: 500 zł – najpóźniej do 12.05.2023
 • III rata: 500 zł – najpóźniej do 12.06.2023

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Opłaty dodatkowe:

 • kaucja zwrotna przy wymeldowaniu z apartamentu: 50 EUR
 • bilet do Parku Narodowym Jezior Plitwickich: ~40 EUR (dla chętnych)
 • Boat party: 230 zł (dla chętnych)

 

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzy dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku