EPIQ New Years Eve 2019

EPIQ New Years Eve 2019 1

EPIQ New Year’s Eve 2019

Ziggo Dome, Amsterdam
31.12.2019

Twórcy zapowiadają, że nowy sylwestrowy koncept Q-Dance pokaże nieszablonowe podejście, dziwne sety B2B, całą noc pełną niespodzianek, no i oczywiście odliczanie TOP 10 utworów minionego roku. Pierwsze pozycje z line upu zostały już ujawnione, a za hymn odpowiadają Devin Wild i Rebelion, co tylko potwierdza, że ta impreza wprowadzi coś naprawdę wyjątkowego.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice, Wrocław

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z zatoczki autokarowej przy ulicy Olimpijskiej na wysokości Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Zbiórka 30.12.2019 o 23:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 31.12.2019 o godzinie 2:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy późnym wieczorem 01.01.2020.

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

690 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 350 zł – najpóźniej do 13.11.2019
  • II rata: 240 zł – najpóźniej do 12.02.2019

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.