Forbidden Island 2022

Forbidden Island 2022

Zrce Beach, wyspa Pag, Chorwacja
05-08.09.2022 (pobyt w Chorwacji 03.09-09.09.2022)

Line up

Wyjazd na Forbidden Island jest inny niż pozostałe. To tylko od Was zależy, jak spędzicie czas w Chorwacji. Możecie całodobowo imprezować na terenie festiwalu, pobliskich klubach lub swoich apartamentach. Równie dobrze w wolnych chwilach możecie wylegiwać się na plaży, patrzeć na błękitną wodę, górskie szczyty i korzystać z wysokiej temperatury. Nie jesteście ograniczeni terenem festiwalu. Jeżeli tylko zechcecie, równie dobrze możecie wypożyczyć skuter (wodny też) i objechać nim całą Novalję. Wyspa Pag to miejsce, w którym skutecznie odetniecie się od zwykłego życia, a przy okazji otoczycie naszą ulubioną muzyką. To miejsce, w którym nie da się nudzić, bo atrakcji jest tyle, że niewiele osób dałoby radę zaliczyć je wszystkie. Narty wodne, skok na bungee czy wypożyczenie łódki i wycieczka na pobliskie, bezludne wyspy? Żaden problem! Forbidden Island to również doskonała okazja by poznać nowych ludzi, z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. W końcu wszystkich uczestników naszego wyjazdu łączy wspólna pasja.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice

Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 02.09.2022 o 22:45. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Bus na samą wyspę Pag dopłynie promem. Na miejscu będziemy dwa dni przed otwarciem samego festiwalu tak, aby przed rozpoczęciem zabawy zdążyć się rozpakować, odpocząć po podróży i zapoznać z wyspą. Następnie czeka nas klubowe pre-party, trzy dni intensywnego imprezowania, after Forbidden Island oraz kolejny dzień na odpoczynek.
Gdyby jeszcze było mało atrakcji, niezależnie od głównego festiwalu organizowane są słynne impreza na statku. Zdecydowanie polecamy się wybrać, bo to naprawdę niesamowite przeżycie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, wystarczy spojrzeć na filmiki i zdjęcia z poprzednich edycji Dropzone lub Hard Island. Chęć dokupienia łódki należy zaznaczyć w komentarzu do zgłoszenia. Lepiej się pospieszyć, gdyż zwykle są one szybko wyprzedawane.
W dniu wolnym od festiwalu, w zależności od zainteresowania istnieje możliwość pojechania do Zadaru lub Parku Narodowego Krka, który słynie z bajkowych wodospadów i malowniczych tras spacerowych. Jest to opcjonalne i bezpłatne – należy samodzielnie opłacić jedynie bilet wstępu do parku.
W podróż powrotną wyruszamy późnym wieczorem 09.09.2022 tak, aby większość drogi przejechać w nocy i być na miejscu około południa.

 

Płatności

Cena wyjazdu:

2099 zł

W jej skład wchodzi:

 • przejazd w dwie strony
 • prom na wyspę Pag
 • bilet standard na Forbidden Island 2022
 • prywatne apartamenty dla uczestników naszego wyjazdu
 • podstawowe ubezpieczenie
 • wycieczka do Zadaru/Parku Narodowego Krka
 • podatek turystyczny
 • koszulka i zestaw bonusów

Możliwość płatności ratalnej:

 • I rata: 1050 zł – warunek dopisania do listy uczestników
 • II rata: 1049 zł – najpóźniej do 31.08.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Opłaty dodatkowe:

 • kaucja zwrotna przy wymeldowaniu z apartamentu: 30 EUR
 • bilet do Parku Narodowego Krka: ~200 kun (dla chętnych)
 • boat party: 250 zł (dla chętnych)

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.