Free Festival 2022

Wydarzenie
Free Festival 2022

Lokalizacja
Almere Strand, Holandia

Data
2.07.2022 12:00 - 23:00

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Imprezy w Holandii powoli wracają na dobre. Niestety część festiwalowego lata musiała nas ominąć, dlatego w tym roku planujemy ją nadrobić poprzez imprezy, na których nigdy wcześniej razem nie byliśmy. Jedną z nich jest Free Festival, który odbywa się od 2008 roku przy Almere Strand, czyli pierwszej lokalizacji Defqonu. Jeżeli więc nie mieliście okazji jej odwiedzić, teraz można to jeszcze nadrobić.
Sam festiwal zawdzięcza swoją nazwę temu, że pierwsze edycje rzeczywiście były darmowe, a organizator zarabiał jedynie na barach czy merchandisie. Dopiero później stopniowo zaczęto wprowadzać płatne bilety, chociaż wciąż są one stosunkowo tanie. W zamian jednak impreza się rozrosła i teraz na czterech scenach mamy cały przekrój hardów – od Freestyle’u, po Hardstyle, Hardcore i Uptempo. Łącznie w tym roku wystąpi tam 45 artystów, których na pewno dobrze znacie.

Cena
520 zł

Plan wyjazdu:

Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 1.07.2022 o godzinie 19:45. Link do mapki

Wrocław: Zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Zbiórka 1.07.2022 o godzinie 22:30.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę po południu (8.08.2021)

Możliwość płatności ratalnej:

0 rata: 250 zł – warunek dopisania do listy uczestników
I rata: 270 zł – do 12.06.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.
Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz.
Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwóch dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku