Freedom – State of Mind

Wydarzenie
Freedom - State of Mind

Lokalizacja
CK Wiatrak, Zabrze

Data
14.08.2023

Trasa
Kraków, Warszawa

Opis wyjazdu

Po sukcesie pierwszej edycji Freedom chyba nikogo nie dziwi, że B&B Events postanowiło sprezentować nam powtórkę jeszcze w tym roku. Tym razem organizatorzy stawiają bardziej na Hardstyle & Hardcore, ale tak samo jak poprzednio, wystąpi kilku zagranicznych artystów. Niektórzy po raz pierwszy w Polsce.

Cena
60 - 110 zł

Plan wyjazdu:

  • Kraków: Zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. Zbiórka 14.08.2023 o 18:30.
  • Warszawa: Parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki. Zbiórka 14.08.2023 o 15:00.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Przyjazd pod samo wejście na imprezę bezpośrednio przed jej rozpoczęciem. Wyjazd w drogę powrotną od razu po jej zakończeniu. Bifor gwarantowany. Zbędne rzeczy na czas trwania wydarzenia można zostawić w autobusie.

Płatności:

  • Kraków: 60 zł
  • Warszawa: 110 zł

Tym razem wyjątkowo cena dotyczy jedynie samego przejazdu, a bilet należy kupić samodzielnie na stronie: https://abilet.pl/wydarzenie/freedom-state-of-mind-10123
Rezerwacja miejsca tylko po wpłaceniu całej kwoty.
W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom dzień przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.