Gabba Tallion: Neophyte // Leviathan // Danytribe

Gabba Tallion: Neophyte // Leviathan // Danytribe 1

Gabba Tallion: Neophyte // Leviathan // Danytribe

Klub Niebo, Warszawa
30.05.2018 22:00 – 06:00 (30 maja to środa, ale 31.05 jest dzień wolny od pracy ze względu na Boże Ciało)

Gabba Tallion to oddolna inicjatywa stworzona z pasji przez ludzi, którzy zapragnęli rozruszać polską scenę Hardcore’ową. I nie są to tylko puste słowa, bo już w maju odbędzie się impreza z line upem, jakiego próżno szukać na większości wydarzeń w naszym kraju z ostatnich lat. Dlatego też objęliśmy ją swoim patronatem, a także zapewniamy Wam transport z Katowic do Warszawy. Wszystkie informacje na temat line upu są dostępne w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Plan wyjazdu

Wyjazd wyrusza o godzinie 16:00 dnia 30.05.2018 z Katowic, z zatoki autobusowej przy ul. Kopernika 12 (koło pl. Andrzeja i dworca PKP). Link do mapki.

Powrót bezpośrednio po zakończeniu imprezy.

Płatności

Przejazd w dwie strony: 100 zł

Pakiet przejazd w dwie strony + bilet: 160 zł (w obecnej puli bilety kosztują 89 zł)

Zapisy

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz.
W odpowiedzi zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu pieniędzy. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy się nie denerwować, a po prostu sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. W przypadku braku miejsc również odpowiadamy na zgłoszenia. Tylko wpłata całej kwoty oznacza rezerwację miejsca. Po zaksięgowaniu płatności uczestnicy otrzymają mailowe potwierdzenie.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie z wyjazdem na Facebooku