Gabbertime Attack

Gabbertime Attack

Underground Pub, Tychy
20.01.2018 22:00 – 06:00

Mimo że w Polsce jesteśmy skazani głównie na imprezy klubowe, warto na nie jeździć. Chociażby po to, żeby spotkać znajomych z wyjazdów. Tym razem line up i efekty wizualne nie mają znaczenia, bo jedziemy spędzić miło czas w swoim gronie, napić się piwka i pobawić przy dobrej muzyce nie zwracając uwagi na to, kto ją puszcza. Dużo osób prosiło o pomoc w transporcie z Warszawy do Tych, więc oto jesteśmy. Sami wiecie, że podróż będzie równie fajna co impreza na miejscu, prawda?

Plan wyjazdu

Wyjazd rusza z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 20.01.2018 o 15.40. Link do mapki.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu wydarzenia.

Płatności

Cena przejazdu w dwie strony: 100 zł

Rezerwacja miejsca następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz.
W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłane mailowe potwierdzenie z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy się nie denerwować, a po prostu sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
Na wszelkie dodatkowe pytania z przyjemnością odpowiemy.

Wydarzenie na Facebooku

WYJAZD WYPRZEDANY