Ground Zero 2022

Ground Zero 2022 1

Ground Zero 2022

Bussloo, Holandia
27.08.2022 21:00 – 07:00

Ground Zero to jeden z nielicznych holenderskich outdoorowych festiwali odbywających się w nocy, a dodatkowo pośród drzew. Całość tworzy niesamowity klimat, od imprezowania w ciemności, aż po wschód słońca oglądany ze scen. W tym roku wydarzenie to obchodzi swoje 15-lecie, a z tej okazji na 8 scenach wystąpi tam ponad 90 artystów.

Plan wyjazdu

Trasa – Kraków, Katowice

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. Zbiórka 12.07.2022 o godzinie 3:15. Link do mapki
  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 12.08.2022 o godzinie 4:45. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy późnym wieczorem 28.08.2022.

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

790 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 320 zł – najpóźniej do 12.07.2022
  • II rata: 320 – najpóźniej do 12.08.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.