Hardmission 2022

Hardmission 2022 1

Hardmission 2022

PVA Expo Praha, Czechy
11.11.2022 20:00 – 06:00 (dzień wolny od pracy)

Hardmission to nowy projekt organizatorów Transmission, które ze względu na niesamowite show i line up ma już ugruntowaną markę w świecie Trance’u oraz gości w kilku krajach. Hardmission odbywa się również na tej samej scenie co siostrzane Technomission dzień później, dzięki czemu jej koszty są dzielone na dwa wydarzenia, co pozwala zainwestować więcej we wrażenia wizualne. Całość dopełnia line up składający się ze ścisłej czołówki artystów Hardstyle i Hardcore, a dodatkowym plusem jest odległość, bo droga do Czech trwa krócej niż nasze standardowe wyjazdy do Holandii. Wystarczająco jednak na odpowiedni bifor i after.

Plan wyjazdu

Trasa – Kraków, Katowice

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. Zbiórka 11.11.2022 o godzinie 12:15. Link do mapki
  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 11.11.2022 o godzinie 13:45. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy około południa 12.11.2022.

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

560 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 240 zł – najpóźniej do 12.09.2022
  • II rata: 170 – najpóźniej do 31.10.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.