Harmony of Hardcore 2022

Wydarzenie
Harmony of Hardcore 2022

Lokalizacja
De Roost, Holandia

Data
04.06.2022 13:00 – 01:00

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Harmony of Hardcore to jedna z największych na świecie hardcore’owych imprez, ponieważ na 10 scenach występuje tam ponad 150 artystów. Tak duży rozmach sprawia, że każdy fan gatunku znajdzie na niej coś dla siebie, a dodatkowo w tym roku festiwal obchodzi swoją 15. edycję. Spodziewajcie się więc czegoś wyjątkowego.

Cena
650 zł

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 21.05.2021 o godzinie 20:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 03.06.2022 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę po południu (05.06.2022).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 250 zł – najpóźniej do 13.03.2022
  • II rata: 250 zł – najpóźniej do 13.05.2022

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.