Imagination Festival 2021

Imagination Festival 2021

PVA Expo, Praga
19.11.2021 20:00 – 06:00

Wstęp od 16 lat

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice, Wrocław

Wyjazd z Katowic, z zatoki autobusowej na ul. Kopernika 12 (koło pl. Andrzeja i dworca PKP). Zbiórka 19.11.2021 o godzinie 11:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 19.11.2021 o godzinie 14:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, powrót od razu po jej zakończeniu.

 

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem i zestawem bonusów:

  • 350 zł

Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwóch dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.