Intents Festival 2022

Wydarzenie
Intents Festival 2022

Lokalizacja
Oisterwijk, Holandia

Data
27-29.05.2022

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Intents to event dla wielu osób będący najlepszym festiwalem. Może nie jest on największy, ale dbałość o szczegóły, oryginalny line up z 9 scenami i 350+ artystami oraz scena co roku miażdżąca swoim wyglądem konkurentów sprawia, że bilety na cały weekend wyprzedają się w mniej niż 1,5 godziny. Jadąc z nami oczywiście nie musicie się o nie martwić, bo są już wliczone w cenę wyjazdu. Dodatkowo do dyspozycji będziemy mieli wydzielony sektor na campingu, a każdy uczestnik otrzyma od nas zestaw bonusów.

Cena
1090 zł (- 100 zł dla osób pozostawiających bilet z poprzedniego roku)

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 26.05.2022 o godzinie 20:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 26.05.2022 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy po południu w poniedziałek.

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 830 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 260 zł – najpóźniej do 13.05.2022

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Nie, już wydrukowane bilety rozdamy Wam w autokarze, więc nie musicie się nimi przejmować.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał “Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika i Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku