Kings of Hardstyle – Headhunterz

Wydarzenie
Kings of Hardstyle - Headhunterz

Lokalizacja
Energy 2000, Przytkowice

Data
29.04.2022 21:30 - 04:30

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Cykl Kings of Hardstyle powraca do klubu Energy 2000 Przytkowice. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie Headhunterz, a za support odpowiadają Driver, Voizer oraz ResQ.

Cena
45 zł

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, z zatoczki autobusowej na ul. Kopernika 12 (koło pl. Andrzeja i dworca PKP). Zbiórka 29.04.2022 o 20:30. Link do mapki

Powrót bezpośrednio po zakończeniu imprezy – wyjazd około 4:30.

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.