KOH – The Prophet

Wydarzenie
Kings of Hardstyle - The Prophet

Lokalizacja
Energy 2000, Przytkowice

Data
19.05.2023 21:00 - ~4:30

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Cykl imprez Kings of Hardstyle powraca do Energy 2000 Przytkowice! Tym razem gwiazdą wieczoru będzie The Prophet, który wystąpi w Polsce po raz ostatni w swojej karierze, bo po Defqonie w czerwcu zapowiedział definitywną emeryturę. Będzie to więc jedna z ostatnich okazji by usłyszeć go na żywo, dlatego nie może Was tam zabraknąć!

Cena
60 zł

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, z zatoczki autobusowej na ul. Kopernika 12 (koło pl. Andrzeja i dworca PKP). Zbiórka 19.05.2023 o 20:00. Link do mapki

Powrót bezpośrednio po zakończeniu imprezy – wyjazd około 4:30.

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.