Masters of Hardcore 2022

Wydarzenie
Masters of Hardcore 2022

Lokalizacja
Brabanthallen, Den Bosch

Data
26.03.2022 22:00 – 07:00

Trasa
Warszawa, Łódź, Poznań

Opis wyjazdu

Masters of Hardcore to jeden z największych hardcore’owych eventów, ponieważ oferuje aż 7 scen, przez co każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz tego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie tej muzyki, która dodatkowo w tym roku świętuje swoje 25-lecie.

Pełny Line up

Cena
690 zł

Wyjazd z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 25.03.2022 o 23.35. Link do mapki

Przejazd przez Łódź.
Zbiórka o 01:30 dnia 26.03.2022 na stacji Lotos pod adresem ul. Zgierska 16, 95-100 Emilia. Link do mapki

Przejazd przez Poznań.
Zbiórka w Poznaniu na Dworcu Letnim o godzinie 4:15 dnia 26.03.2022. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. Na miejsce dojedziemy kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy, dlatego uczestnicy będą mieli czas wolny w centrum Den Bosch (coffeeshopy, fast foody itd). W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu wydarzenia, a w Warszawie będziemy z powrotem około 23 w niedzielę 27.03.2022.

W skład wyjazdu wchodzi:

– bilet na Masters of Hardcore 2022
– przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
– ubezpieczenie NNW
– zestaw bonusów

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 300 zł – najpóźniej do 12.01.2022
  • II rata: 240 zł – najpóźniej do 15.03.2022

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.