Mysteryland 2018

Mysteryland 2018 1

Mysteryland 2018

Haarlemmermeer, Holandia
24-26.08.2018

Mysteryland powstał w 1993 roku, co czyni go pierwszym na świecie festiwalem muzyki elektronicznej, który dodatkowo połączył ze sobą różne gatunki. Odbywa się on niedaleko Amsterdamu i każdy znajdzie tam coś dla siebie, bo w tym roku na 17 scenach wystąpi ponad 250 artystów.

Warto też dodać, że Mysteryland to jedna z najbardziej międzynarodowych imprez, gdyż ostatnio 110 tysięcy odwiedzających pochodziło z aż 86 różnych krajów, a ponad połowę osób na campingu stanowili obcokrajowcy.

Ponadto to właśnie temu festiwalowi zawdzięczamy Tomorrowland, bo początkowo miał być on mniejszą, belgijską odsłoną głównej imprezy. Wszyscy jednak wiemy jak potoczyła się dalsza historia.
W tym roku Mysteryland będzie obchodził swoje 25-lecie, a to doskonała okazja, abyśmy my również się tam wybrali.
Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is a Mystery!

Plan wyjazdu

Trasa – Warszawa, Łódź i Poznań

Wyjazd z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 23.08.2018 o 20.35. Link do mapki

Przejazd przez Łódź: zbiórka na dworcu Łódź Kaliska o 23:00 dnia 23.08.2018. Przystanek DW. Łódź Kaliska na ulicy Karolewskiej – koło wiaduktu przed wejściem do głównego budynku dworca PKP. Link do mapki

Przejazd przez Poznań: zbiórka w Poznaniu na Dworcu Letnim (ul. Dworcowa 1) o godzinie 01.45 dnia 24.08.2018. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na cały weekend, więc uczestniczymy też w piątkowym pre-party i sobotnim afterze. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy wieczorem 27.08.2018.

This slideshow requires JavaScript.

Płatności

Cena:

1179 zł – zgłoszenie i wpłata zaliczki do 14.04.2018 lub jednorazowa wpłata całej kwoty od razu po zgłoszeniu w dowolnym terminie
1229 zł – zgłoszenie i wpłata po 14.04.2018

W skład wyjazdu wchodzi:

– bilet na trzy dni festiwalu
– przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
– miejsce na polu namiotowym

Dodatkowo każdy uczestnik dostanie od nas zestaw dodatków.

Możliwość płatności ratalnej:

Dla osób zgłoszonych i opłacających zaliczkę przed 14.04.2018:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 680 zł – najpóźniej do 15.05.2018
  • II rata: 399 zł – najpóźniej do 16.07.2018

Dla osób zgłoszonych i opłacających zaliczkę po 14.04.2018:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 680 zł – najpóźniej do 15.05.2018
  • II rata: 449 zł – najpóźniej do 16.07.2018

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Nie, już wydrukowane bilety rozdajemy w autokarach, więc nie musicie się nimi przejmować.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika, bo stanowi on swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomoże on w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu.

Wydarzenie na Facebooku