Mysteryland – nowy festiwal w naszej ofercie

Mysteryland powstał w 1993 roku, co czyni go pierwszym na świecie festiwalem muzyki elektronicznej, który dodatkowo połączył ze sobą różne gatunki. Odbywa się niedaleko Amsterdamu i każdy znajdzie tam coś dla siebie, bo w zeszłym roku na 17 scenach wystąpiło ponad 250 artystów. Nas oczywiście interesowała najbardziej scena Q-Dance i Thunderdome’a, ale poza nimi znajdziecie tam właściwie wszystkie główne odmiany muzyki elektronicznej.

Warto też dodać, że Mysteryland to jedna z najbardziej międzynarodowych imprez, gdyż ostatnio 110 tysięcy odwiedzających pochodziło z aż 86 różnych krajów, a ponad połowę osób na campingu stanowili obcokrajowcy. Ponadto to właśnie temu festiwalowi zawdzięczamy Tomorrowland, bo początkowo miał być on mniejszą, belgijską odsłoną głównej imprezy. Wszyscy jednak wiemy jak potoczyła się dalsza historia.

W tym roku Mysteryland będzie obchodził swoje 25-lecie, a to doskonała okazja, abyśmy my również się tam wybrali. Oczywiście jedziemy na cały weekend, a ruszamy z Warszawy, Łodzi i Poznania. Bilety gwarantowane. Ze względu na zróżnicowanie muzyczne, zapraszamy również osoby, które nie słuchają hardów. Mimo to muszą się one liczyć z tym, że w podróży będzie przeważał tylko jeden gatunek. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wyjazdu.

Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is a Mystery!

HardTripy

Napisz coś od siebie: