Qapital 2019

Qapital 2019 1

Qapital 2019

Ziggo Dome, Amsterdam
06.04.2019 22:00 – 07:00

Qapital to doroczne święto wszystkich RAW-maniaków, bo nie ma innej, tak dużej imprezy tego typu. Ponad 20 tysięcy ludzi, trzy sceny, kilkudziesięciu artystów i niesamowite show sprawiają, że bilety co roku się wyprzedają. Na szczęście jadąc z nami nie musicie się o nie martwić.

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 6.04.2019 o godzinie 5:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 6.04.2019 o godzinie 8:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy późnym wieczorem (7.04.2019).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

680 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 290 zł – najpóźniej do 12.02.2019
  • II rata: 290 zł – najpóźniej do 17.03.2019

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Przesyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HardTripy z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji usług na zasadach określonych w Regulaminie. Wyrażona zgoda ma charakter dobrowolny i może zostać odwołana w każdym czasie.