Rebellion 2022

Rebellion 2022 1

REBELLiON 2022

One With The Tribe

Haaren, Holandia
19.11.2022 12:00 – 00:00

Rebellion to mniejsza impreza organizowana przez twórców Rebirth Festivalu. Całość skupia się na Raw Hardstyle’u, a dzięki swojemu intymnemu charakterowi na dwóch scenach są tam prezentowane mniej mainstreamowe aliasy, ciekawe sety oraz nietypowe połączenia artystów. Polecamy każdemu, kto jest już znudzony sztampowymi i bardziej komercyjnymi wydarzeniami.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice, Wrocław

  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 18.11.2022 o godzinie 19:45. Link do mapki
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 18.11.2022 o godzinie 22:30. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę po południu (20.11.2022).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

690 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 250 zł – najpóźniej do 12.10.2022
  • II rata: 290 – najpóźniej do 12.11.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.