Rebirth Festival 2022

Rebirth Festival 2022 1

Rebirth Festival 2022

Haaren, Holandia
08-11.04.2022
Line up

Wstęp +17 lat

Rebirth od lat nosi miano festiwalu inaugurującego sezon outdoorowych imprez, bo odbywa się już w drugi weekend kwietnia. Od 2019 roku są to trzy pełne dni połączone z campingiem, a w tym roku na siedmiu scenach pojawi się ponad 170 artystów, live-actów, bitew i specjalnych showcase’ów z gatunków Hardstyle, RAW Hardstyle, Hardcore oraz Uptempo Hardcore. Wszystko to połączone z ostatnim głodem imprez sprawiło, że w tym roku postanowiliśmy również się tam z Wami wybrać.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice, Wrocław

  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 7.04.2022 o 21:45. Link do mapki
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 8.04.2022 o 00:30. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Przyjazd bezpośrednio przed otwarciem campingu, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałek po południu (12.04.2022).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem na cały weekend:

1079 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 250 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 450 zł – najpóźniej do 12.02.2022
  • II rata: 379 – najpóźniej do 31.03.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

FAQ
1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?
– Tak, namioty należy mieć własne.
Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu z logiem imprezy na miejscu za około 120 EUR.
2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?
– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków: Ceny na eventach
3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?
– Nie, zostaną one rozdane podczas wyjazdu, dlatego nie musicie się wcześniej nimi martwić.
4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?
– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej facebook’owej grupie ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, bo wszyscy kiedyś też tak zaczynali.
Polecamy też zapoznać się z naszymi poradnikami, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali. Zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu:
Poradnik weekendowego wojownika
Poradnik weekendowej wojowniczki

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.