Shutdown Festival 2021

Wydarzenie
Shutdown Festival 2021

Lokalizacja
Elektrownia atomowa Zwentendorf, Austria

Data
07.08.2021 12:00 - 00:00

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Shutdown Festival to impreza organizowana od 2017 roku, która jest jednym z nielicznych tego typu eventów odbywających się w Austrii. Poza czterema scenami i 15 tysiącami odwiedzających, cechuje się także nietypową lokacją, ponieważ została umiejscowiona na terenie nieczynnej elektrowni atomowej. Dodatkowo droga z Katowic trwa jedynie 6 godzin, także idealnie na bifor.

Line up

Cena
620 zł

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 07.08.2021 o godzinie 6:45. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę rano (08.08.2021).

Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.