Sunrise Festival 2019

Sunrise Festival 2019 1

Sunrise Festival 2019

Podczele, Kołobrzeg
18 – 22.07.2019 17:00 – 04:00
Bilety

Ze względu na to, że hardstyle’owa scena jest otwarta jedynie w piątek, jedziemy tylko na ten dzień.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice i Wrocław

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 19.07.2019 o godzinie 8:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 19.07.2019 o godzinie 11:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki – jedziemy trasą przez Zieloną Górę, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski i Szczecin)

Przyjazd na miejsce bezpośrednio przed rozpoczęciem imprezy. W drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Katowic dotrzemy w sobotę około godziny 13:00.

 

Płatności

Cena przejazdu w dwie strony:

230 zł

Rezerwacja miejsca następuje dopiero po zaksięgowaniu przelewu. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.