Supersized Kingsday 2022

Supersized Kingsday 2022 1

Supersized Kingsday 2022

Aquabest, Best (NL)
27.04.2022 12:00 – 23:00
Line up

Supersized Kingsday Festival to impreza odbywająca się z okazji Dnia Króla, kiedy to Holendrzy świętują urodziny swojego monarchy. Jest to równocześnie największe hardowe wydarzenie tego dnia, bo na 8 scenach występuje tam 84 artystów reprezentujących cały przekrój mocniejszych podgatunków. Na szczególną uwagę zasługują tam sceny z klasykami Hardstyle’u i Hardcore’u, ale znajdziecie tam również aktualnych artystów. Zwróćcie uwagę, że całość odbywa się w środę, bo w Holandii jest to dzień ustawowo wolny.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice, Wrocław

Wyjazd późnym wieczorem 11 marca. Dokładne godziny zostaną podane bliżej imprezy.

  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 26.04.2022 o 19:45. Link do mapki
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 26.04.2022 o 22:30. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy w czwartek po południu (28.04.2022).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

620 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 220 zł – najpóźniej do 12.03.2022
  • II rata: 250 – najpóźniej do 12.04.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.