Supremacy 2020

Wydarzenie
Supremacy 2020

Lokalizacja
Brabanthallen, Den Bosch (NL)

Data
26.09.2020 22:00 – 7:00

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Supremacy to impreza organizowana od 2014 roku przez Art of Dance i zaraz obok Qapitala jest dorocznym świętem wszystkich fanów Raw Hardstyle’u. Line up co roku obfituje w specjalne Live acty, a dodatkowo jest wspierany przez oryginalne efekty sceniczne, takie jak latająca nad tłumem DJ’ka. Wszystko to sprawia, że event ten zwykle przyciąga nawet 20 tysięcy odwiedzających.

Cena
670 zł

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 26.09.2020 o godzinie 5:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 26.09.2020 o godzinie 8:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę wieczorem (27.09.2020).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 280 zł – najpóźniej do 11.07.2020
  • II rata: 240 zł – najpóźniej do 13.09.2020

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.