Supremacy 2020

Wydarzenie
Supremacy 2020

Lokalizacja
Brabanthallen, Den Bosch (NL)

Data
26.09.2020 22:00 – 7:00

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Supremacy to impreza organizowana od 2014 roku przez Art of Dance i zaraz obok Qapitala jest dorocznym świętem wszystkich fanów Raw Hardstyle’u. Line up co roku obfituje w specjalne Live acty, a dodatkowo jest wspierany przez oryginalne efekty sceniczne, takie jak latająca nad tłumem DJ’ka. Wszystko to sprawia, że event ten zwykle przyciąga nawet 20 tysięcy odwiedzających.

Cena
670 zł

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 26.09.2020 o godzinie 5:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 26.09.2020 o godzinie 8:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę wieczorem (27.09.2020).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 280 zł – najpóźniej do 11.07.2020
  • II rata: 240 zł – najpóźniej do 13.09.2020

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.