Radical Redemption Command and Conquer

Radical Redemption Command and Conquer 1

Radical Redemption Command & Conquer

Radical Dome, Breda
3.11.2018 22:00 – 07:00

 

Plan wyjazdu

Trasa – Warszawa, Łódź i Poznań

Wyjazd z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 3.11.2018 o 5.35. Link do mapki

Przejazd przez Łódź: Zbiórka na dworcu Łódź Kaliska o 8:00 dnia 3.11.2018. Przystanek DW. Łódź Kaliska na ulicy Karolewskiej – koło wiaduktu przed wejściem do głównego budynku dworca PKP. Link do mapki

Przejazd przez Poznań: Zbiórka w Poznaniu na Dworcu Letnim o godzinie 10:20 dnia 3.11.2018. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielne popołudnie (4.07.2018).

This slideshow requires JavaScript.

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

660 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 300 zł – najpóźniej do 15.09.2018
  • II rata: 260 zł – najpóźniej do 15.10.2018

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku