Wow Wow 2018

Wow Wow 2018 1

Wow Wow 2018

Ziggo Dome, Amsterdam
31.12.2018 20:00 – 07:00

Wow Wow to nowy sylwestrowy koncept stworzony przez Q-Dance, który ma stanowić muzyczne podsumowanie wszystkich zeszłorocznych imprez tej agencji. Według zapowiedzi, 80% wydarzenia to wspomnienia, a 20% niespodzianki i nowości. Podczas imprezy ma m.in zostać ogłoszony twórca hymnu Defqonu.1 2019, organizatorzy przedstawią plany dotyczące kolejnych eventów, ostatecznie pożegnają Q-Base, zaprezentują w całkiem nowy sposób TOP10 utworów z całego roku oraz przedstawią skrócone Power Hour. Podobno cała noc ma być zupełnie nieprzewidywalna, dlatego tym bardziej warto się tam wybrać.

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 30.12.2018 o godzinie 23:35. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 31.12.2018 o godzinie 2:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy późnym wieczorem (01.01.2019).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

660 zł

W skład ceny wchodzi:

    • Bilet na wydarzenie
    • Przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
  • Zestaw dodatków

Możliwość płatności ratalnej:

    • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
    • I rata: 330 zł – najpóźniej do 12.11.2018
  • II rata: 230 zł – najpóźniej do 17.12.2018

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Przesyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HardTripy z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji usług na zasadach określonych w Regulaminie. Wyrażona zgoda ma charakter dobrowolny i może zostać odwołana w każdym czasie.