X-Qlusive Phuture Noize

Wydarzenie
X-Qlusive Phuture Noize

Lokalizacja
AFAS Live, Amsterdam

Data
23.04.2022 13:00 – 23:00

Trasa
Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

X-Qlusive to coroczne wydarzenie uhonorowujące wybranego producenta. Tym razem padło na Phuture Noize’a, który zaprosił do line upu najbliższych sobie artystów. Możecie więc liczyć na cały przekrój kariery Marco, od duetu do jednego z najpopularniejszych producentów Hardstyle’u.

Cena
650 zł

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 22.04.2022 o godzinie 20:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 22.04.2022 o godzinie 23:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę po południu (24.01.2022).

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 300 zł – najpóźniej do 13.03.2022
  • II rata: 250 zł – najpóźniej do 12.04.2022

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku