O nas

HardTripy istnieją od 2014 roku i zajmują się organizacją wspólnych wyjazdów na eventy, festiwale oraz inne wydarzenia rozrywkowe. Głównie skupiamy się na gatunkach muzycznych Hardstyle i Hardcore, ale jeździmy również na inne imprezy. Dotychczas z naszych usług skorzystały już tysiące osób, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie.

W naszym stałym terminarzu znajduje się m.in. Qlimax, Defqon.1, Decibel Outdoor, Harmony of Hardcore, Intents Festival, Thunderdome, Masters of Hardcore, Supremacy, Dominator, Dropzone, Forbidden Island, I Am Hardstyle oraz wiele innych eventów. Ponadto jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i zawsze staramy się dostosować do uczestników, dlatego jeżeli nie planujemy wyjazdu na dane wydarzenie, wystarczy zapytać, a na pewno pomożemy.

Współpracujemy z wieloma agencjami organizującymi eventy w Holandii, Belgii czy Niemczech, dlatego uczestnicy naszych wyjazdów mają zagwarantowane bilety wstępu na daną imprezę, nawet jeżeli błyskawicznie się one wyprzedają w regularnej sprzedaży. Oprócz tego zawsze staramy się służyć pomocą, więc nawet jeżeli ktoś woli wyjazd na własną rękę, może u nas zamówić same bilety.

Nasze wyjazdy nigdy nie polegały na zwyczajnym przetransportowaniu uczestników z Polski na miejsce imprezy. Zawsze chodziło o coś więcej. To before i after w jednym, a zarazem doskonała okazja do poznania ludzi, z którymi dzieli się wspólną pasję. Podróż to po prostu dodatkowa okazja do imprezowania.

Zajrzyj też na: