O nas

HardTripy istnieją od 2014 roku i zajmują się organizacją wspólnych wyjazdów na imprezy z muzyką Hardstyle i Hardcore. Dotychczas z naszych usług skorzystały już tysiące osób, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie. W naszym stałym terminarzu znajduje się m.in. Qlimax, Defqon.1, Decibel Outdoor, Harmony of Hardcore, Intents Festival, Thunderdome, Masters of Hardcore, Supremacy, Dominator, Dropzone oraz wiele innych eventów. Ponadto jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i zawsze staramy się dostosować do uczestników, dlatego jeżeli nie planujemy wyjazdu na dane wydarzenie, wystarczy zapytać, a na pewno pomożemy.

Współpracujemy z wieloma agencjami organizującymi eventy w Holandii, Belgii czy Niemczech, dlatego uczestnicy naszych wyjazdów mają zagwarantowane bilety wstępu na daną imprezę, nawet jeżeli błyskawicznie się one wyprzedają w regularnej sprzedaży. Oprócz tego zawsze staramy się służyć pomocą, więc nawet jeżeli ktoś woli wyjazd na własną rękę, może u nas zamówić same bilety.

Nasze wyjazdy nigdy nie polegały na zwyczajnym przetransportowaniu uczestników z Polski na miejsce imprezy. Zawsze chodziło o coś więcej. To before i after w jednym, a zarazem doskonała okazja do poznania ludzi, z którymi dzieli się wspólną pasję. Podróż to po prostu dodatkowa okazja do imprezowania.

Zajrzyj też na:

O nas 1