O nas

HardTripy istnieją od 2014 roku i zajmują się organizacją wspólnych wyjazdów na eventy, festiwale, imprezy klubowe oraz inne wydarzenia rozrywkowe. Głównie skupiamy się na gatunkach muzycznych Hardstyle, Hardcore i pochodnych, ale jeździmy również na inne imprezy. Dotychczas zorganizowaliśmy setki wyjazdów, z naszych usług skorzystały już tysiące osób, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie!

W naszym stałym terminarzu znajduje się między innymi Qlimax, Defqon.1, IMPAQT, Decibel, Thunderdome, Qapital, Masters of Hardcore, Reverze, Hard Island, Harmony of Hardcore, Dominator, I Am Hardstyle, Imagination Festival, Intents Festival oraz wiele innych eventów. Rocznie organizujemy około 20 wyjazdów, ponadto jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i zawsze staramy się dostosować do uczestników, dlatego jeżeli nie planujemy wyjazdu na dane wydarzenie, wystarczy zapytać, a na pewno pomożemy.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i spokój ducha, posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Towarzystwie Ubezpieczeń Europa SA na kwotę 220 785 zł oraz spełniamy wszystkie wymogi ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o usługach turystycznych.

Współpracujemy z Q-Dance, B2S, ID&T, Bass Events, Klontjes, Energylandią, IMI Dance oraz wieloma innymi agencjami organizującymi eventy w Holandii, Belgii, Niemczech, Czechach czy Chorwacji, dlatego uczestnicy naszych wyjazdów zawsze mają zagwarantowane bilety wstępu na daną imprezę, nawet jeżeli błyskawicznie się one wyprzedają w regularnej sprzedaży. Oprócz tego zawsze staramy się służyć pomocą, więc nawet jeżeli ktoś woli wyjazd na własną rękę, może u nas zamówić same bilety.

Nasze wyjazdy nigdy nie polegały na zwyczajnym przetransportowaniu uczestników na miejsce imprezy. Zawsze chodziło o coś więcej. To before i after w jednym, a zarazem doskonała okazja do poznania ludzi, z którymi dzieli się wspólną pasję.  Dzięki temu stworzyliśmy największą polską społeczność skupioną wokół muzyki Hardstyle i Hardcore, a znajomości zawiązane na wyjazdach już od dawna wychodzą poza same imprezy.

Zajrzyj też na: