HardTripy presents: Camping Warriors

Wydarzenie
HardTripy presents: Camping Warriors

Lokalizacja
Lubliniec

Data
12:00 21.06.2024 - 13:00 23.06.2024

Trasa
Przez największe niziny społeczne

Opis wyjazdu

Nasze wyjazdy nigdy nie polegały tylko na transporcie, a bardziej całościowym doświadczeniu z nimi związanym, które zapewniają ludzie. Bo to właśnie spędzanie czasu z podobnymi sobie osobami i nowe znajomości zawsze były najważniejsze. Nie zliczymy nawet ile razy ktoś mówił, że w autobusie bawił się lepiej niż na miejscu oraz powinniśmy rozważyć zorganizowanie przejazdu wokół Polski, bo sama impreza nie jest konieczna. I właśnie dla nich powstało HardTripy presents: Camping Warriors.

Cena
265 - 330 zł od osoby

W jej skład wchodzi:

  • 3 doby w domkach Speluna/Mordownia
  • Koszulka Camping Warriors
  • sobotni grill z otwartym korytem
  • niedzielny rodzinny obiadek

 

Spełnieniem naszych marzeń byłyby PRL-owskie domki, ale udało się znaleźć tylko takie wyglądające na lata 2000. Model Speluna jest z łazienką i zawiera 3 podwójne łóżka, dlatego pomieści 3-6 osób. Mordownia to jama dla trolli, więc nie marnowano tam miejsca na łazienkę. Zamiast tego jest dodatkowe pojedyncze łóżko i pomieści 4-7 osób. Spotykamy się w ośrodku Posmyk leżącym nad stawem koło Lublińca, między Katowicami a Częstochową. Przyjechać można samochodem lub pociągiem do miejscowość Lubliniec, bo z Katowic, Krakowa czy Warszawy jeżdżą tam bezpośrednie pociągi lub maksymalnie z jedną przesiadką. Aby dojechać z dworca do ośrodka można skorzystać z lokalnych taksówek, które mają postój zaraz obok. Wszyscy mogą się zjeżdżać już w piątek od 12:00, a oficjalnie kończymy w niedzielę po 13:00. To co się będzie działo w międzyczasie zależy już od Was.

Domki można zarezerwować w całości dla wybranej liczby osób. Ich cena jest stała, dlatego im więcej osób, tym taniej jednostkowo. Osoba rezerwująca jest odpowiedzialna za domek, tylko należy podać w komentarzu do zamówienia pozostałe osoby wraz z rozmiarami koszulek z podziałem na damski i męski krój. Jeżeli ktoś nie ma wcześniej ustalonej ekipy, może się zgłosić też samemu.