The Qontinent 2024

Wydarzenie
The Qontinent 2024

Lokalizacja
Wachtebeke, Belgia

Data
9-11.08.2024

Trasa
Kraków - Katowice - Wrocław

Opis wyjazdu

The Qontinent to festiwal zlokalizowany w belgijskim parku Puyenbroeck przy jeziorze w kształcie motyla. Na kilku scenach można tam usłyszeć cały przekrój naszej muzyki, a całość jest wspierana przez klimatyczny camping. W tym roku festiwal będzie miał swoją 15. edycję, która niestety jest zarazem ostatnią. Wypada więc go należycie pożegnać, bo kolejnej szansy już nie będzie.

Cena
1349 zł

Plan wyjazdu:

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską i dworcem PKP. Zbiórka 08.08.2024 o 19:30.
  • Katowice: Spodek, parking od strony al. Korfantego. Zbiórka 08.08.2024 o 21:30.
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 09.08.2024 o 00:15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na wszystkie 3 dni. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w belgijskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski. Na miejsce dojedziemy przed otwarciem campingu, abyśmy mogli zająć na nim najlepsze miejsca.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (12.08.2024).

Możliwość płatności ratalnej

  • 0 rata: 299 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 650 zł – najpóźniej do 12.05.2024
  • II rata: 400 zł – najpóźniej do 31.07.2024

 

Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Istnieje możliwość kupienia biletów dla kilku osób na raz, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 160 EUR.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tym razem bilety nie wymagają personalizacji, dlatego otrzymacie je od nas już wydrukowane podczas wyjazdu.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali i zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu.