Decibel Outdoor 2024

Wydarzenie
Decibel Outdoor 2024

Lokalizacja
Hilvarenbeek, Holandia

Data
16-18.08.2024

Trasa
Kraków - Katowice - Wrocław

Opis wyjazdu

Ponad 50 tysięcy osób, 30 scen, 3 dni, 300+ artystów, 21. edycja, 2 główne sceny grające do 1:00 w nocy i łącznie 4 endshow – to właśnie Decibel, czyli pod względem rozmachu drugi hardstyle’owy festiwal na świecie, a dla wielu osób pierwszy pod względem klimatu. Teren festiwalowy będzie otwarty przez wszystkie 3 dni, a w tym roku dodatkowo piątkowa impreza została wydłużona o 3 godziny. Do tego legendarny camping, który nigdy nie śpi!

Cena
1699 zł

Plan wyjazdu:

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską i dworcem PKP. Zbiórka 15.08.2024 o 15:00.
  • Katowice: przystanek autobusowy na ul. Kopernika, przy pl. Andrzeja. Zbiórka 15.08.2024 o 17:00.
  • Wrocław: Stacja Circle K na ul. Suchej 15. Zbiórka 09.08.2024 o 19:30.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na wszystkie 3 dni. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski. Na miejsce dojedziemy przed otwarciem campingu, abyśmy mogli zająć na nim najlepsze miejsca.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (19.08.2024).

Możliwość płatności ratalnej

  • 0 rata: 299 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 900 zł – najpóźniej do 12.05.2024
  • II rata: 500 zł – najpóźniej do 12.08.2024

 

Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Istnieje możliwość kupienia biletów dla kilku osób na raz, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

FAQ

  1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 160 EUR.

  1. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

  1. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tym razem bilety nie wymagają personalizacji, dlatego otrzymacie je od nas już wydrukowane podczas wyjazdu.

  1. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali i zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu.