Dominator 2024

Wydarzenie
Dominator 2024

Lokalizacja
E3 Strand, Eersel (NL)

Data
19-20.07.2024

Trasa
Kraków - Katowice - Wrocław

Opis wyjazdu

W tym roku Dominator będzie jeszcze większy! Piątek staje się pełnym festiwalowym dniem, bo camping zostanie otwarty już o 9:00, a od 13:00 do 23:00 będziecie mogli imprezować na pięciu scenach z różnymi odmianami Hardcore’u. Gdyby komuś było mało, po wszystkim czeka Was jeszcze afterparty do 3:00 w nocy.

Sobota to z kolei więcej otwartych scen i zabawa od 11:00 do 23:00, czyli to, do czego Dominator dobrze nas już przyzwyczaił przez wszystkie wcześniejsze lata. Ze względu na piątkowe afterparty, tym razem po sobocie już go nie będzie, dlatego w nocy po głównej imprezie wyruszamy w drogę powrotną. Dzięki temu dojedziemy w niedzielę po południu i wszyscy na spokojnie będą mogli rozjechać się do domów.

W tym roku w autobusie będzie na Was dodatkowo czekał ekskluzywny string bag o wartości 25 EUR oferowany jedynie partnerom. Gdyby ktoś chciał, istnieje również możliwość zamówienia za naszym pośrednictwem oficjalnego 2-osobowego namiotu imprezy, który będzie do odebrania na miejscu. Dzięki temu nie musicie już go wieźć ze sobą, a po festiwalu możecie zabrać do domu.

Cena
1349 zł

Plan wyjazdu:

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską i dworcem PKP. Zbiórka 18.07.2024 o 14:00.
  • Katowice: przystanek „Katowice Kopernika Dworzec” na ul. Kopernika, przy pl. Andrzeja. Zbiórka 18.07.2024 o 16:00.
  • Wrocław: Stacja Circle K na ul. Suchej 15. Zbiórka 18.07.2024 o 18:30.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na oba dni. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski. Na miejsce dojedziemy przed otwarciem campingu, abyśmy mogli zająć na nim najlepsze miejsca.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu sobotniej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielne popołudnie (21.07.2024).

Możliwość płatności ratalnej

  • 0 rata: 299 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 650 zł – najpóźniej do 12.05.2024
  • II rata: 400 zł – najpóźniej do 12.07.2024

 

Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Istnieje możliwość kupienia biletów dla kilku osób na raz, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Istnieje również możliwość zamówienia oficjalnego namiotu z logiem imprezy, który będzie czekał na miejscu, a po wszystkim można go zabrać do domu.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tym razem bilety nie wymagają personalizacji, dlatego otrzymacie je od nas już wydrukowane podczas wyjazdu.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali i zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu.