Dropzone 2024

Wydarzenie
Dropzone 2024

Lokalizacja
Zrce Beach, wyspa Pag, Chorwacja

Data
7-12.07.2024 (pobyt w Chorwacji 6-13.07)

Trasa
Katowice

Opis wyjazdu

Wyjazd na Dropzone jest inny niż pozostałe. To tylko od Was zależy, jak spędzicie czas w Chorwacji. Możecie całodobowo imprezować na terenie festiwalu, pobliskich klubach lub swoich apartamentach. Równie dobrze w wolnych chwilach możecie wylegiwać się na plaży, patrzeć na błękitną wodę, górskie szczyty i korzystać z 30-stopniowej temperatury (w lato rzadko tam pada i nawet w nocy jest ponad 20 stopni). Nie jesteście ograniczeni terenem festiwalu. Jeżeli tylko zechcecie, równie dobrze możecie wypożyczyć skuter (wodny też) i objechać nim całą Novalję. Wyspa Pag to miejsce, w którym skutecznie odetniecie się od zwykłego życia, a przy okazji otoczycie naszą ulubioną muzyką. To miejsce, w którym nie da się nudzić, bo atrakcji jest tyle, że niewiele osób dałoby radę zaliczyć je wszystkie. Narty wodne, skok na bungee czy wypożyczenie łódki i wycieczka na pobliskie, bezludne wyspy? Żaden problem! Dropzone to również doskonała okazja by poznać nowych ludzi, z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. W końcu wszystkich uczestników naszego wyjazdu łączy wspólna pasja.

Cena
2799 zł

W jej skład wchodzi:

 • przejazd w dwie strony imprezowym autobusem
 • bilet standard na Dropzone 2024
 • prom na wyspę Pag
 • prywatne apartamenty dla uczestników naszego wyjazdu
 • podstawowe ubezpieczenie
 • podatek turystyczny
 • nasze klapki i zestaw bonusów (rozmiar buta należy podać w komentarzu do zamówienia)

 

UWAGA: Jeżeli ktoś woli dostać się na miejsce własnym transportem i później dołączyć do naszej ekipy lub chciałby zrezygnować z biletu na całą imprezę, istnieje taka możliwość. Wystarczy się do nas zgłosić.

Plan wyjazdu

Wyjazd z Katowic, przystanek „Katowice Kopernika Dworzec” na ul. Kopernika, przy pl. Andrzeja. Zbiórka 5.07.2024 o 22:00.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Na samą wyspę Pag dopłyniemy promem po południu 6.07.2024. W apartamentach meldujemy się dzień przed otwarciem samego festiwalu tak, aby przed rozpoczęciem zabawy zdążyć się powylegiwać na plaży i zapoznać z wyspą oraz wszystkimi uczestnikami. Następnie czeka nas klubowe pre-party, cztery dni imprezowania, after Dropzone oraz kolejny dzień na odpoczynek i inne aktywności. Wymeldowanie z apartamentów rano 13.07.2024, czas wolny w Zagrzebiu lub Parku Narodowym Jezior Plitwickich i powrót do Polski. Z powrotem do Katowic dojedziemy rano w niedzielę 14.07.2024.

Gdyby jeszcze było mało atrakcji, niezależnie od głównego festiwalu organizowane są Boat Party, czyli słynne imprezy na statku. Podczas nich wypływamy w morze na około 4 godziny, a to wszystko przy akompaniamencie dobrze nam znanych artystów. Zdecydowanie polecamy się wybrać, bo to naprawdę niesamowite przeżycie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, wystarczy spojrzeć na filmiki i zdjęcia z zeszłorocznej edycji Dropzone. Poszczególne boat party będą ogłaszane później, więc decyzję można podjąć za jakiś czas – należy nas tylko o niej poinformować. Chęć dokupienia łódki trzeba zaznaczyć w komentarzu do zgłoszenia, a koszt pojedynczego biletu to dodatkowe 250 zł. Lepiej się pospieszyć, gdyż poszczególne imprezy na statku szybko zostają wyprzedane.

APARTAMENTY: Nasze apartamenty znajdują się w Novalji, kilkaset metrów od morza. Mieszczą grupy 4-6 osobowe i są podzielone na dwuosobowe sypialnie z pojedynczymi lub podwójnymi łóżkami. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, łazienka, lodówka, taras i aneks kuchenny, więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków.

Możliwość płatności ratalnej:

 • 0 rata: 499 zł – warunek dopisania do listy uczestników
 • I rata: 1000 zł – najpóźniej do 12.03.2024
 • II rata: 1300 zł – najpóźniej do 12.06.2024

 

Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Istnieje możliwość kupienia biletów dla kilku osób na raz, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Opłaty dodatkowe:

 • kaucja zwrotna przy wymeldowaniu z apartamentu: 50 EUR
 • bilet do Parku Narodowym Jezior Plitwickich: ~40 EUR (dla chętnych)
 • Boat party: 250 zł (dla chętnych)

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzy dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku