Defqon.1 2024

Wydarzenie
Defqon.1 2024

Lokalizacja
Biddinghuizen, Holandia

Data
27-30.06.2024

Trasa
Warszawa - Łódź - Poznań, Kraków - Katowice - Wrocław

Opis wyjazdu

Defqon.1 to największy i najpopularniejszy festiwal w świecie naszej muzyki, a nawet nie tylko, bo fani innych gatunków również często chcą choć raz w życiu go odwiedzić. Dodatkowo w tym roku świętuje on swoją 20. edycję, dlatego nie może nas tam zabraknąć.  Więcej o historii festiwalu

Cena
2199 zł

W jej skład wchodzi:

 • bilet na cztery dni Defqonu.1 2024 z campingiem w wydzielonym miejscu tylko dla naszej grupy
 • przejazd w dwie strony imprezowym autokarem
 • ubezpieczenie NNW
 • zestaw dodatków

Plan wyjazdu:

 • Warszawa: parking pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 26.06.2024 o 14:00. 
 • Łódź: stacja BP pod adresem Sosnowiec-Pieńki 18, 95-010 Sosnowiec. Zbiórka 26.06.2024 o 16:30.
 • Poznań: Dworzec Letni koło Dworca Głównego. Zbiórka 26.06.2024 o 19:30. 
 • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod hotelem Mercure. Zbiórka 26.06.2024 o 16:00. 
 • Katowice: Spodek, parking od strony al. Korfantego. Zbiórka 26.06.2024 o 18:00. 
 • Wrocław: stacja Circle K na ul. Suchej 15C. Zbiórka 26.06.2024 o 20:30. 

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Wyjazd na wszystkie 4 dni. Krótko przed dojazdem na miejsce przewidziany jest postój w holenderskim supermarkecie tak, aby uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przed imprezą i kupić rzeczy o krótszym terminie przydatności do spożycia. Resztę żywności można wziąć z Polski.

Na miejsce dojedziemy przed otwarciem campingu, abyśmy mogli zająć na nim najlepsze miejsca. Autokary zatrzymują się na specjalnym parkingu, który jest zaraz koło wejścia na pole namiotowe. Dzięki temu nie trzeba nosić daleko bagaży.

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu niedzielnej imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w poniedziałkowe popołudnie (01.07.2024).

Możliwość płatności ratalnej

 • 0 rata: 299 zł – warunek dopisania do listy uczestników
 • I rata: 1400 zł – najpóźniej do 12.11.2023
 • II rata: 500 zł – najpóźniej do 31.05.2024

Opcjonalne opłaty dodatkowe:

 • Wyjazd z biletem VIP: +1100 zł

Chęć skorzystania z którejś opcji należy dopisać w komentarzu do zgłoszenia, a obie opłaty muszą zostać przelane najpóźniej wraz z I ratą.

Dopisanie do listy tylko po wpłacie przynajmniej zaliczki. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Istnieje możliwość kupienia biletów dla kilku osób na raz, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

FAQ

1. Czy trzeba zabrać ze sobą namiot?

– Tak, namioty należy mieć własne. Najlepiej wziąć jeden na 2 lub więcej osób. Istnieje też możliwość zakupu 2-osobowego namiotu na miejscu za około 180 EUR.

2. Ile pieniędzy ze sobą zabrać?

– To dość indywidualna kwestia i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ten tekst powinien jednak pomóc w zaplanowaniu wydatków.

3. Czy bilety są rozsyłane mailowo?

– Tym razem bilety nie wymagają personalizacji, dlatego otrzymacie je od nas już wydrukowane podczas wyjazdu.

4. To mój pierwszy wyjazd i jadę sam. Czy odnajdę się w towarzystwie?

– Jasne! Na filmikach, zdjęciach i naszej grupie na Facebooku ludzie częściej jeżdżący wyglądają na zgraną ekipę, ale to nie znaczy, że są zamknięci na nowe osoby. Właśnie po to są nasze wyjazdy, żeby jechać wspólnie z ludźmi mającymi te same zainteresowania. Jak to ktoś kiedyś napisał „Po godzinie będziesz się czuł jakbyś znał wszystkich od lat.” Nie ma się czego bać, a wszyscy kiedyś też tak zaczynali.

Polecamy też zapoznać się z naszym Poradnikiem weekendowego wojownika oraz Poradnikiem weekendowej wojowniczki, bo stanowią one swoiste kompendium wiedzy dla wszystkich letnich festiwali i zdecydowanie pomogą w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu.