Supremacy 2023

Wydarzenie
Supremacy 2023

Lokalizacja
Brabanthallen, Den Bosch (NL)

Data
30.09.2023 13:00 - 23:00

Trasa
Kraków, Katowice, Wrocław

Opis wyjazdu

Supremacy to największa na świecie impreza dla fanów Raw Hardstyle’u, ponieważ co roku przyciąga ponad 20 tysięcy osób, a drugie tyle nieskutecznie próbuje kupić bilety, które wyprzedają się błyskawicznie. Wydarzenie odbywa się w dzień, co pozwala na lepsze godziny podróży. Jak zawsze możecie też liczyć na spektakularny line up pełen specjalnych live actów oraz wizualne show. W dodatku w tym roku jedziemy tam rekordową ekipą.

Cena
830 zł

VIP: + 150 zł płatne razem z pierwszą ratą – chęć wykupienia wyjazdu z takim biletem należy dopisać w komentarzu do zgłoszenia

Plan wyjazdu:

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. Zbiórka 29.09.2023 o godzinie 19:00. Link do mapki
  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 29.09.2023 o godzinie 20:45. Link do mapki
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 29.09.2023 o godzinie 23:30.

 

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę po południu (01.10.2023).

Możliwość płatności ratalnej

  • 0 rata: 200 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 330 zł – najpóźniej do 12.05.2023
  • II rata: 300 zł – najpóźniej do 12.09.2023

 

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz obok. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd co roku się wyprzedaje, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.