Hard Island 2017

Hard Island 2017

Zrce Beach, Chorwacja
3-6.07.2016 (pobyt w Chorwacji 1-8.07.2017)

Plan wyjazdu

Słońce, plaża, piasek… a w tle dźwięki Hardstyle’u i Hardcore’u. Tak właśnie wygląda 8-dniowa przygoda na Hard Island w Chorwacji. Cały festiwal odbywa się na plaży umożliwiającej kąpiel w krystalicznie czystej wodzie Morza Adriatyckiego oraz położonej między dwoma pięknymi górskimi szczytami. W ciągu dnia wszyscy mogą wylegiwać się na plaży, rave’ować w basenie, bawić podczas rejsu na statku pirackim czy wypić drinka z występującymi artystami. W nocy oczywiście nie zabraknie imprez klubowych oraz innych atrakcji. Hard Island to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów na spędzenie wakacji, szczególnie dla fanów mocniejszych brzmień. Dlatego też HardTripów nie może tam zabraknąć.

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 30.06.2017 o godzinie 20:45. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Na miejsce dojedziemy dwa dni przed otwarciem samego festiwalu tak, aby przed rozpoczęciem zabawy zdążyć się rozpakować, odpocząć po podróży i zwiedzić wszystkie atrakcje oferowane przez chorwacką wyspę Pag. Następnie czeka nas pre-party, dwa dni intensywnego imprezowania, after Hard Island oraz kolejne dwa dni na odpoczynek. Opcjonalnie można również wybrać się na jedną z kilku Boat Parties – koszt każdej wybranej imprezy na statku to dodatkowe 120 zł do ceny wyjazdu. Chęć jej wykupienia należy dopisać w komentarzu do zgłoszenia na wyjazd oraz zapłacić należność wraz z pierwszą ratą.

W tym roku nasza grupa będzie mieszkać w willi wynajętej na wyłączność. Jest to 3-piętrowa akomodacja typu premium z maksymalnie 5-osobowymi sypialniami, salonem, kilkoma łazienkami, w pełni wyposażoną kuchnią, ogrodem, tarasem, trzema balkonami, gwarantowanym Wi-Fi oraz widokiem na morze.

W drogę powrotną wyruszamy 8.07.2017, co oznacza, że do Katowic dojedziemy w nocy z 8 na 9 lipca.

Płatności

Cena wyjazdu: 1549 zł

Cena obejmuje:
– przejazd w dwie strony
– bilet na cztery dni festiwalu (cały pobyt na wyspie trwa 8 dni)
– zakwaterowanie w prywatnych apartamentach specjalnie dla uczestników naszego wyjazdu.

  • I rata: 349 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • II rata: 300zł – najpóźniej do 13.02.2017
  • III rata: 300 zł – najpóźniej do 13.03.2017
  • IV rata: 300 zł – najpóźniej do 13.04.2017
  • V rata: 300 zł – najpóźniej do 13.05.2017

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy po wpłacie I raty – wystarczy przesłanie potwierdzenia przelewu. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. Istnieje też możliwość płatności całej należności od razu.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz.
W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana wiadomość potwierdzająca z danymi do przelewu zaliczki oraz późniejszych wpłat.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom, około trzech dni przed wyjazdem.
Na wszelkie dodatkowe pytania z przyjemnością odpowiemy.

Wydarzenie na Facebooku