I Am Hardstyle Poland 2023

Wydarzenie
I Am Hardstyle Poland 2023

Lokalizacja
COS Torwar, Warszawa

Data
23.09.2023 19:00 - 06:00

Trasa
Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków

Opis wyjazdu

Po wielkim sukcesie I AM HARDSTYLE w Niemczech, Holandii i Austrii, projekt powraca do naszego kraju! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 września 2023 roku w Warszawie. COS TORWAR stanie się europejskim centrum Hardstyle – I AM HARDSTYLE wraz z doskonałym line-upem składającym się z najlepszych artystów z gatunku oraz wyjątkowym show!

Cena
110 - 140 zł

Plan wyjazdu:

  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ul. Suchej. 
  • Poznań: Dworzec Letni od strony ul. Dworcowej. 
  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. 
  • Gdańsk: parking ECS
  • Katowice: zatoczka autobusowa na ul. Kopernika 12 (koło pl. Andrzeja i dworca PKP)

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Z każdego miasta wyjeżdżają oddzielne autobusy. Dokładne godziny zbiórki zostaną podane bliżej imprezy. Przyjazd pod samą halę bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia, powrót od razu po jego zakończeniu. Zbędne rzeczy można zostawić w autobusie.

Płatności:

  • Wrocław: 140 zł
  • Poznań: 110 zł
  • Kraków: 110 zł
  • Gdańsk: 140 zł
  • Katowice: 110 zł

 

Tym razem wyjątkowo cena dotyczy jedynie samego przejazdu, a bilet należy kupić samodzielnie na stronie: https://followthestep.com/pl/buy/?rid=2369617
Rezerwacja miejsca tylko po wpłaceniu całej kwoty.
W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.