HardTripy presents: Lets Celebrate Life

HardTripy presents: Let’s Celebrate Life

CK Wiatrak, Zabrze
11.05.2019 21:00 – 7:00

Powracamy z kolejną imprezą!
Tak samo jak poprzednio, tym razem również możecie liczyć na czterech zagranicznych producentów – po dwóch ze sceny Hardstyle’owej i Hardcore’owej (tak, będzie więcej HC). Dodatkowo wesprą ich Polacy, którzy często występują w innych krajach, debiutanci oraz kilku dobrze Wam znanych artystów.

Ta edycja jest wyjątkowa, bo świętujemy na niej również urodziny Casta LTD i to właśnie jemu zawdzięczacie tak bogatą obecność Hardcore’u. Wpadajcie więc licznie na jego urodzinową domówkę.

Plan wyjazdu

Wyjazd z Warszawy, z parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Kinoteki. Bardzo blisko Dworca Centralnego i Metra Centrum. Zbiórka 11.05.2019 o 15.35. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

W drogę powrotną wyruszamy po zakończeniu imprezy, dlatego z powrotem do Warszawy dotrzemy około południa 12.05.2019.

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem (niezależnie od aktualnej puli w regularnej sprzedaży – rusza 10.02.2019):

160 zł

Sam przejazd:

100 zł

Dopisanie do listy tylko po wpłacie całej kwoty. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około trzech dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Przesyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HardTripy z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji usług na zasadach określonych w Regulaminie. Wyrażona zgoda ma charakter dobrowolny i może zostać odwołana w każdym czasie.