Reverze 2020

Reverze 2020 1

Reverze 2020

Sportpaleis, Antwerpia
07.03.2020

Reverze to coroczna impreza organizowana w Belgii, która słynie z niesamowitej oprawy wizualnej oraz bogatego line upu. Jest on możliwy do osiągnięcia dzięki temu, że event odbywa się w dwóch połączonych ze sobą halach, co umożliwia stworzenie oddzielnych scen. Podczas nocy usłyszycie cały przekrój muzyki hard – od Jumpów/Teków po różne odmiany Hardstyle’u, a skończywszy na Hardcore’ach. Według wielu osób, Reverze pod względem oprawy bije Qlimax i Hard Bass na głowę oraz wyróżnia się kreatywnością twórców, bo wciąż potrafi zaskakiwać. Sami sprawdźcie, czy to prawda.

Plan wyjazdu

Trasa – Katowice, Wrocław

Wyjazd z Katowic, spod Spodka, z parkingu od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 07.03.2020 o godzinie 00:45. Link do mapki

Przejazd przez Wrocław: zbiórka 07.03.2020 o godzinie 03:30 w zatoczce autobusowej koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Dokładny adres: ul. Sucha 15.

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. W drogę powrotną wyruszamy od razu po zakończeniu imprezy, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę późnym wieczorem (08.03.2020).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

680 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 100 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 300 zł – najpóźniej do 13.12.2019
  • II rata: 280 zł – najpóźniej do 12.02.2020

Terminy dla osób zgłoszonych w późniejszym czasie są ustalane indywidualnie. Dopisanie do listy następuje tylko po zaksięgowaniu wpłaty. Podane raty można rozbijać na mniejsze – ważne żeby określona kwota była wpłacona do ostatecznego terminu danej płatności. W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.