Reverze 2022

Reverze 2022 1

Reverze 2022

Sportpaleis, Antwerpia
12.03.2022 20:00 – 07:00

Wstęp +16 lat

Reverze to coroczna impreza dla 20 000 osób organizowana w Belgii, która słynie z niesamowitej oprawy wizualnej oraz bogatego line upu. Podczas nocy usłyszycie cały przekrój muzyki hard – od Jumpów/Teków po różne odmiany Hardstyle’u, a skończywszy na Hardcore’ach. Według wielu opinii, Reverze pod względem oprawy bije Qlimax i Hard Bass na głowę oraz wyróżnia się kreatywnością twórców, bo wciąż potrafi zaskakiwać. Sami sprawdźcie, czy to prawda.

Plan wyjazdu

Trasa – Kraków, Katowice, Wrocław

  • Kraków: zatoczka autobusowa na ul. Pawiej, pod Galerią Krakowską. Zbiórka 11.03.2022 o godzinie 23:15. Link do mapki
  • Katowice: Spodek, parking od strony Ronda gen. Jerzego Ziętka. Zbiórka 12.03.2022 o godzinie 00:45. Link do mapki
  • Wrocław: zatoczka autobusowa koło wejścia na dworzec PKP od strony ulicy Suchej. Zbiórka 12.03.2022 o godzinie 03:15. Link do mapki

(W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnego dostosowania trasy i miejsca zbiórki)

Po drodze planowana jest przerwa na prysznic. Przyjazd bezpośrednio przed imprezą, a w drogę powrotną wyruszamy od razu po jej zakończeniu, dlatego do Polski dotrzemy w niedzielę późnym wieczorem (13.03.2022).

Płatności

Cena wyjazdu wraz z biletem:

750 zł

Możliwość płatności ratalnej:

  • 0 rata: 150 zł – warunek dopisania do listy uczestników
  • I rata: 350 zł – najpóźniej do 12.01.2022
  • II rata: 250 – najpóźniej do 12.02.2022

W przypadku rezygnacji wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Zgłoszenia należy kierować poprzez poniższy formularz. Istnieje możliwość przesłania jednego zgłoszenia dla kilku osób, ale należy wtedy podać imiona i nazwiska każdego uczestnika w komentarzu. W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie przesłana mailowa wiadomość potwierdzająca wraz z danymi do przelewu. W razie jej braku przez 24 godziny prosimy sprawdzić folder ze spamem/ofertami lub do nas napisać. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nawet jeżeli nie ma już miejsc. Wyjazd najprawdopodobniej się wyprzeda, dlatego lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją.

Dokładne informacje organizacyjne zostaną przekazane mailowo zapisanym osobom około dwa dni przed wyjazdem.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Wydarzenie na Facebooku

Akceptuję Regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawią o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma HardTripy.