Wiadomość od Q-Dance

Wiadomość od Q-Dance 1

Ta wiadomość jest do Ciebie.

Jeśli jesteś częścią naszej hard-familii, jeśli zaliczyłeś więcej niż 50 eventów albo dopiero odwiedziłeś swój pierwszy, zawarłeś przyjaźnie lub poznałeś miłość swojego życia na którymś z festiwali. Jeśli doprowadzałeś swoich rodziców do szaleństwa przenikliwym reverse bassem, wpadłeś w błoto podczas Power Hour, oglądałeś endshow ze łzami w oczach lub spędziłeś niekończące się godziny w samochodzie żeby zdążyć na początek imprezy. Jeśli wypruwałeś sobie żyły przez cały rok żeby móc jeszcze raz zjednoczyć się z naszym plemieniem na Defqonie.1.

Ale również jeżeli przetrwałeś deszczowy, pierwszy Q-Base lub razem z nami pożegnałeś go podczas ostatniej edycji. Jeśli jesteś tym, który wsiada do samolotu i leci na drugą stronę świata tylko po to aby wspólnie z nami powitać nowy rok. Jeśli głośno śpiewasz hardstyle’owe hymny, takie jak FTS czy Lose My Mind ramię w ramię z prawdziwymi fanami z całego świata, biegasz w kółko, robisz sit-downy, left-righty i stage dive’y będąc pewnym siniaków następnego dnia.
Jeśli byłeś jednym z pierwszych, którzy zostali koronowani na Weekendowego wojownika, dawałeś nam rady gdy coś spieprzyliśmy lub chwaliłeś gdy sobie z czymś dobrze poradziliśmy.

Jeśli właśnie skończyłeś 18 lat, ale od dawna chciałeś doświadczyć Gatheringu, jeśli wytatuowałeś sobie nasze loga na skórze, jeśli zawsze byłeś wyrzutkiem, ale teraz zjednoczyłeś się z tysiącami podobnie myślących dusz. Jeśli świętowałeś 15. edycję Defqonu.1 razem z Legendami albo odkryłeś swoje prawdziwe oblicze podczas ceremonii i rytuałów na Qlimaksie.

Jeśli rytm Twojego życia zaczyna się od 150 BPM, jeśli wspierałeś nas od początku lub dopiero wszedłeś do naszego świata, jeśli głośno słuchasz każdego nowego wydania i zachęcasz znajomych do robienia tego samego. Jeśli wchodzisz jako pierwszy i wychodzisz jako ostatni.

Możesz być kimkolwiek. Nie ma znaczenia czy pracujesz w biurze albo wracasz do domu pobrudzony farbą lub kurzem, czy skończyłeś 50 lat, czy nawet nie masz jeszcze 21. Czy jesteś z wolnego kraju lub urodziłeś się w miejscu, które ma przed sobą jeszcze długą drogę. Jeśli czujesz cięższe gatunki płynące w Twoich żyłach, teraz i na zawsze, wiedząc że Twoje serce będzie pomarańczowe aż do śmierci.

Wtedy jesteś z nami, a my jesteśmy z Tobą.
Wtedy jesteś Q-dancerem sercem i umysłem.
Wtedy jesteś oddany (Dediqated).

Jeden za wszystkich, wszyscy za Hardstyle/Hardcore.

Q-Dance świętuje swoje urodziny tylko raz na 10 lat, więc lepiej zaklepać wyjazd zanim będzie za późno. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: Wyjazd na DEDIQATED – 20 years of Q-dance

HardTripy

Napisz coś od siebie: